Lista produktów marki Coslys

Do komponowania kosmetyków COSLYS stara się w szczególności wykorzystywać naturalne, rodzime składniki, pochodzące z francuskich ogrodów i tradycyjnych gospodarstw, wszystko po to aby w jak największym stopniu zapewnić równowagę w środowisku.

Coslys gwarantuje, że kosmetyki nie zawierają S.L.S. (Sodium Laureth Sulfate) oraz parabenów i fenoksyetanoli. Wszyskie produkty są certyfikowane przez Ecocert. W celu zachowania w jak największym stopniu naturalnych właściwości używanych składników laboratoria COSLYS starają się wykorzystywać proste i nieagresywne metody przetwarzania.

Kosmetyki francuskiej marki COSLYS zostały docenione przez francuskich ekspertów branży kosmetycznej i zostały wyróżnione w „Le Palmarès 2009 des cosmétiques”

Od 11 marca 2013 r. prawo UE zakazuje wszelkich testów na zwierzętach produktów kosmetycznych sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej.

Ale coraz więcej osób szuka dodatkowych gwarancji, które zapewnią im, że produkty, które kupują i używają na co dzień, są etyczne, wolne od przemocy i szanują zwierzęta, ludzi i ziemię.

COSLYS dba o zwierzęta. Dzięki temu firma jest członkiem dwóch głównych stowarzyszeń.

Jeden głos
Jednogłosowe logo daje dodatkową gwarancję, że ani gotowe, ani surowce użyte w naszych formułach nie są testowane na zwierzętach.

Peta (logo Królika Wolnego od Okrucieństwa)
Nasza firma wspiera Amerykańskie Stowarzyszenie PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), główne światowe stowarzyszenie na rzecz ochrony praw zwierząt. Jest znane z międzynarodowej kampanii Cruelty-free mającej na celu zakończenie eksperymentów na zwierzętach na świecie oraz z aktywnej kampanii na rzecz zakazu wykorzystanie futra zwierzęcego.

Kosmetyki wegańskie
Prawie wszystkie produkty COSLYS są zgodne z wegańskim stylem życia. Oprócz braku testów na zwierzętach, gwarantujemy, że są one wolne od składników pochodzenia zwierzęcego i składników pochodzących od zwierząt.

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.