Lista produktów marki MASMI

MASMI - najwyższej jakości produkty higieniczne w całości wykonane ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Hipoalergiczne, wysoce chłonne, zapewniają długotrwałą ochronę. W 100% ulegające biodegradacji.

MASMI jest hiszpańską firmą, specjalizującą się w produkcji pełnej gamy produktów higienicznych, wykonanych ze 100% czystej bawełny oragnicznej. Naturalne produkty nie zawierają celulozy, wiskozy, perfum, dikksyn itp. dzieki temu zmniejszają ryzyko podrażnień i alergii.

ICEA (Ethical and Environmental Certification Institute) PRODUKTY EKOLOGICZNE

Certyfikat ekologiczny przyznawany produktom, które powstają w poszanowaniu środowiska i ludzkiej pracy. Przyznawany jest przez Włoski Instytut ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej.

Produkty Masmi posiadają certyfikat ICEA (Environmental and Ethical Certification Institute) Nr 2010-009.

Certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS)

Produkty Masmi posiadają certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS) to jeden z najbardziej rygorystycznych certyfikatów w branży odzieżowo-tekstylnej. Łączy wyśrubowane kryteria ekologiczne z podstawowymi standardami pracowniczymi.

100% Wegańskie naturalne PRODUKTY

Nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego. Możemy zagwarantować, że żadne składniki pochodzenia zwierzęcego, produkty uboczne ani nośniki (np. w procesie produkcyjnym) nie zostały użyte do opracowania i wytworzenia tych produktów, ani też nie przeprowadziliśmy żadnych testów na zwierzętach.

PRODUKTY NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZETACH

Wszystkie produkty MASMI NATURAL COTTON są opracowywane i produkowane bez testów na zwierzętach. Testy dermatologiczne w celu zapewnienia zgodności formuł przeprowadzane są wyłącznie na ochotnikach w instytutach naukowych.

100% CERTYFIKOWANA BAWEŁNA

Bawełna używana do produkcji wyrobów MASMI jest bielona (czyszczona) bez użycia chloru (TCF) i dioksyn. Produkty MASMI obejmują pełną gamę tamponów, podpasek, płatków kosmetycznych, a także wkładek laktacyjnych wykonanych z 100% bawełny organicznej. W przeciwieństwie do większości produktów „organicznych” do higieny 
intymnej dostępnych na rynku, wkład chłonny i powłoka zewnętrzna wszystkich produktów MASMI wykonana jest z czystych naturalnych włókien bawełnianych a nie z puchu/pulpy celulozowej w 100% biodegradowalnej.

ECO CERT COSMOS ORGANIC 100% ORGANICZNE

Ecocert Cosmos Organic ma takie same wysokie standardy jak Ecocert pod względem naturalności produktów, ale wymaga również, aby co najmniej 10% składników było organicznych

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.