• Nowy
Miedziany skrobak do czyszczenia...
Miedziany skrobak do czyszczenia...
Miedziany skrobak do czyszczenia...

Miedziany skrobak do czyszczenia języka, Arista Ayurveda, Bambaw

5430000934435
Mamy to:)
24,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Zrób coś więcej niż szczotkowanie i skup się na źródle nieświeżego oddechu, dodając czyszczenie języka do swojej rutyny higieny jamy ustnej. Ciesz się wieloma korzyściami zdrowotnymi związanymi z usuwaniem wypełnionej toksynami białej powłoki z języka.

Zamów telefonicznie +48 501 727 719 | pn-pt godz. 10-17

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


   

  Miedziany skrobak do języka, Bambaw

  Wykonany w 100% z miedzi. Jest to jedyny materiał, z którego powinien być wykonany skrobak do języka, ponieważ miedź jest znana ze swojego szerokiego spektrum właściwości antybakteryjnych i przeciwdrobnoustrojowych.

  Miedziana powierzchnia potrzebuje około 75 minut, aby w naturalny sposób pozbyć się żyjących na niej bakterii. Oznacza to, że skrobaczka do języka z miedzi będzie zawsze o wiele czystsza niż skrobaczka z plastiku lub stali.

  Korzyści płynące z używania skrobaczki do języka:

  • Oczyszcza język z toksyn i bakterii.
  • Pomaga usunąć nalot na języku, który prowadzi do nieświeżego oddechu.
  • Pomaga usunąć niestrawione cząstki jedzenia z języka.
  • Wzmacnia zmysł smaku.
  • Wspiera ogólne zdrowie jamy ustnej i układu pokarmowego.
  • Delikatnie stymuluje narządy wewnętrzne.
  • Zwiększa świadomość swojego stanu zdrowia.
  • Stymuluje zdolności trawienne.

  Sposób użycia:

  skrobaczka2.jpg

  Skrobaczka do języka dostarczana jest czysta. Jednakże, jeśli chcesz wysterylizować skrobaczkę do języka, po prostu zanurz ją we wrzącej wodzie na 5 minut, a następnie ostrożnie wyjmij, dokładnie wysusz, aby uniknąć utleniania. Pozostaw ją do ostudzenia przed użyciem.

  • Miedziana skrobaczka do języka jest używana do usuwania białego nalotu obecnego na języku. Najlepszy czas na użycie skrobaczki do języka jest zaraz po przebudzeniu. Ponieważ organizm odtruwa się w nocy, wiele toksyn jest wydalanych przez język.
  • Zacznij od tylnej części języka i stopniowo w kierunku przodu języka. Powtarzaj czynność tak często, jak to konieczne.
  • Spłucz obficie zebraną flegmę wodą.
  • Osusz miedzianą skrobaczkę do języka ręcznikiem - woda utleni miedź i pozostawi plamy, jeśli jej nie wysuszysz.

  Sterylizacja i utlenianie:

  Ponieważ miedź jest stopem, zmienia kolor w kontakcie z innymi elementami. Jest to tak zwana patyna, cienka powłoka, która tworzy się naturalnie w procesie zwanym utlenianie. Jeśli miedź została wystawiona na działanie powietrza, utworzy się ciemna patyna. Jeśli była wystawiona na działanie wody, utworzy się zielonkawo-niebieska patyna. To odbarwienie jest całkowicie naturalne i nie ma wpływu na skuteczność produktu ani na właściwości antybakteryjne miedzi.

  Jeśli jednak chcesz, aby Twój skrobak do języka wyglądał jak nowy, możesz podjąć kilka prostych kroków, aby przywrócić jej pierwotny kolor:

  • Umieść 1 łyżkę stołową soli w 1 filiżance białego octu.
  • Zrób pastę dodając mąkę. Dobrze wymieszaj.
  • Nałóż pastę na zmatowiałe miejsca.
  • Pozostaw na 15 do 30 minut.
  • Spłucz ciepłą wodą i wypoleruj.
  • Jeśli sól i ocet nie są łatwo dostępne, połączenie soku z cytryny i sody oczyszczonej jest również skuteczne.

  1 Przedmiot

  Misją Bambaw jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów, których możemy używać każdego dnia bez szkody dla planety. 

  Bambaw jest również firmą z zerowym wpływem CO2 na środowisko, tzn. swój ślad węglowy (ok 200 ton CO2 rocznie) rekompensują wspierając projekt środowiskowy w Malawi.

  Wierzymy, że bardziej zrównoważony i etycznie świadomy świat jest nie tylko możliwy, ale właśnie go tworzymy. Naszą misją jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów. Każdego dnia tysiące ton odpadów z tworzyw sztucznych z produktów jednorazowego użytku zagrażają naturze i wszystkim jej formom życia, a ich rozkład trwa ponad 500 lat. Odrzuciliśmy plastik i cieszymy się, że też o tym myślisz. Wiemy, że potrzeba odwagi, by zakwestionować status quo. Dlatego celowo koncentrujemy się na budowaniu etycznej społeczności osób zmieniających zasady gier. Wspólnie dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które wspomagają ruch ZERO WASTE. Dążymy do ulepszania naszej oferty zrównoważonych produktów bambusowych i chcielibyśmy podziękować za Wasz integralny udział w globalnej eko podróży, w której jesteśmy z Bambaw!

  DLACZEGO BAMBUS?

  Bambus naprawdę jest cudowną rośliną. Jest symbolem siły, elastyczności i trwałości. Z wielu powodów bambus jest często nazywany „najbardziej odnawialnym materiałem na świecie”. Może rosnąć do jednego metra dziennie. Pochłania pięć razy więcej dwutlenku węgla i wytwarza 35% więcej tlenu niż drzewa. Aby kwitnąć w ten sposób, bambus nie wymaga pestycydów ani nawozów, oraz niewielką ilość wody. Po zbiorach, roślina szybko się regeneruje dzięki niesamowitemu systemowi korzeniowemu. Te systemy korzeniowe zapobiegają także erozji i odżywiają glebę potasem i innymi składnikami odżywczymi. Ten odnawialny „Superbohater” w imponujący sposób zachowuje swoje właściwości, gdy jest użyty do produkcji. Jego nośność sprawia, że ​​jest najważniejszym materiałem budulcowym dla rusztowań w Azji. Bambus ma również naturalne właściwości antybakteryjne, co czyni go doskonałym materiałem na sztućce lub słomki. Rozwój techniki umożliwia tworzenie tkanin z bambusa. Bambusowe włókno jest niezwykle miękkie i lekkie, a także stanowi bardziej zrównoważoną alternatywę dla bawełny. Istnieje wiele zastosowań, w których bambus jest bardziej zrównoważonym substytutem, dlatego w Bambaw kochamy bambus!

  NASZ BAMBUS

  Bambus rośnie najlepiej w klimacie tropikalnym do subtropikalnego. W Bambaw wszystkie nasze bambusowe są organicznie i etycznie pozyskiwane z farm bambusowych w Indonezji i Chinach. Zawsze staramy się, aby we wszystkich naszych partnerstwach przestrzegano zasad etyki społecznej i środowiskowej. Upewniamy się, że pracownicy są dobrze opłacani i mają odpowiednie narzędzia do prawidłowej pracy. Aby to zagwarantować, ściśle współpracujemy z naszymi partnerami i pomagamy im w zrównoważonym rozwoju ich produkcji, aby utrzymać minimalny ślad produkcyjny.

  CZY WIESZ ŻE?

  • Bambus nie jest w rzeczywistości drewnem, to forma słodkiej trawy!
  • Bambus jest jedną z najszybciej rosnących roślin na Ziemi.
  • Rekord dla najwyższej rośliny bambusowej znajduje się w 48-metrowej bambusowej fabryce w Chinach.
  • Bambus może wchłonąć do 30% więcej CO2 niż rośliny i drzewa.
  • Do uprawy bambusa nie są potrzebne pestycydy ani nawozy.
  • Bambus dobrze zapobiega erozji gleby.
  Brak opinii

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.