Kompostowalne, wielorazowe ścierki...
Kompostowalne, wielorazowe ścierki...
Kompostowalne, wielorazowe ścierki...
Kompostowalne, wielorazowe ścierki...

Kompostowalne, wielorazowe ścierki gąbczaste, 5 sztuk, If You Care

5060214480307
Mamy to:)
19,00 zł
Brutto Wysyłka w 48h

Wielorazowe ścierki gąbczaste, wykonane w 100% z naturalnych włókien, całkowicie biodegradowalne i kompostowalne.

Zastąpią jednorazowe ręczniki papierowe w każdej kuchni!

 • Koszt wysyłki
 • redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . :) 1 punkt - możesz wymienić na kod rabatowy 0,50 zł .


   

  Wielorazowe ścierki gąbczaste do używania w kuchni, łazience i w całym domu. Skutecznie wyczyszczą blaty, wchłoną rozlane płyny.

  Kompostowalne, wielorazowe ściereczki gąbczaste to sposób na ograniczenie zużycia ręczników papierowych!

  Są całkowicie naturalne, nie zawierają żadnych składników ropopochodnych.

  Dzięki porowatości ścierki gąbczaste mają bardzo wysoką chłonność (absorbuje 20 razy więcej wody, niż waży).

  Włókno wykonano w opatentowanym procesie trójwymiarowego mieszania celulozy, niebielonej bawełny (nie GMO) i mirabiltu, naturalnej soli mineralnej, która zostaje wypłukana podczas produkcji.

  Sposób użycia:

  Użyj ścierki do wytarcia rozlanego płynu lub przetarcia zabrudzonej powierzchni. Wyżmij ją, aby usunąć wodę i zwiększyć chłonność. Po użyciu wypłucz, wyżmij i pozostaw do wyschnięcia.

  Co jakiś czas upierz w pralce lub zmywarce. Nie susz w suszarce.

  Pielęgnacja:

  Ścierki gąbczaste są bardzo trwałe, można je prać do 300 razy w temperaturze do 90°C, w pralce lub z naczyniami w zmywarce.

  Są odporne na rozdarcia i ścieranie.

  Skład:

  70% celulozy,

  30% bawełny.

  1 Przedmiot

  Marka If You Care powstała w 1990 roku i rozpoczęła swoją eko produkcję od niebielonych filtrów do kawy. If You Care miał wtedy pierwsze i jedyne niebielone filtry do kawy w Ameryce Północnej. Wkrótce pojawił się papier do pieczenia na pergaminie i kubki do pieczenia, również niebielone. Na rynku północnoamerykańskim nie było innej marki oferującej brązowe bezchlorowe produkty papierowe.

  W 2004 roku wprowadzono pierwszą folię aluminiową wykonaną w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Ten produkt zapewnia 95% oszczędności energii w porównaniu z konwencjonalną folią aluminiową. Następnie w 2007 roku wprowadzono na rynek folię aluminiową Heavy Duty do grillowania i grillowania, również z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu, oraz papier woskowany z niebielonego papieru pokrytego woskiem sojowym.

  If You Care rozpoczął agresywny rozwój na początku 2009 r., co roku wprowadzając na rynek innowacyjne i unikalne produkty, takie jak 100% neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla podpałki wykonane z drewna i oleju roślinnego z certyfikatem FSC, torby na kanapki i przekąski z niebielonego papieru do pieczenia, ściereczki gąbkowe i papier wielokrotnego użytku ręczniki z celulozy i bawełny bez GMO, między innymi Fair Trade Household Gloves. W asortymencie dodano również środki do prania i zmywania naczyń Jeśli dbasz. W 2016 roku firma If You Care wprowadziła na rynek woreczki do pieczenia pergaminowe, pierwsze na rynku nieprzywierające woreczki do pieczenia na pergamin, zastępujące plastikowe worki na bazie ropy naftowej.

  Produkty If You Care powstają z myślą o zmniejszeniu ilości odpadów w naszych strumieniach odpadów. Jeśli to możliwe, po zużyciu i prawidłowej utylizacji produktu nic nie powinno pozostać. Opakowanie jest wykonane z niebielonej tektury lub papieru pochodzącego z recyklingu, który należy ponownie poddać recyklingowi.

  z 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruj:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)

  Zobacz też

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.