Geranium Ethically Harvested - Olejek z...

Geranium Ethically Harvested - Olejek z Pelargonii, 9 ml, Tisserand Aromatherapy

5017402008232
Aktualnie brak!
73,00 zł
Brutto

Olejek do Aromaterapii 100% olejek Pelargonium graveolens (geranium) zbierany etycznie. Doskonale komponuje się z olejkami: z bergamoty, lawendowym i z trawy cytrynowej.


 • Koszt wysyłki
 •  

  Intensywnie kwiatowy, słodki i różowy czysty olejek eteryczny z geranium, destylowany z pachnących liści rośliny, ma działanie równoważące i regenerujące, szczególnie wspomagające żeński cykl hormonalny, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Świetnie sprawdza się również jako tonik równoważący do skóry.

  Kluczowe właściwości:

  • Regulator emocji
  • Równoważący dla cer suchych i tłustych
  • Może złagodzić dyskomfort trawienny

  SKŁAD:

  100% olejek Pelargonium graveolens (geranium).

  SPOSÓB UŻYCIA:

  • W parowniku: dodaj 6 do 8 kropli olejku eterycznego do parownika lub palnika.
  • Inhalacje: dodaj 3 do 5 kropli olejku eterycznego do miski z bardzo gorącą wodą, wdychaj opary przez 5 do 10 minut. (Inhalacja tylko dla dzieci powyżej 10 roku życia.)
  • W przypadku masażu: 5 kropli olejku eterycznego rozcieńczyć z 10 ml olejku nośnikowego, takiego jak olejek migdałowy lub jojoba.
  • Kąpiel: dodaj 4 do 6 kropli olejku eterycznego na 20 ml olejku nośnikowego. Wymieszaj w wodzie.  PRZECIWWSKAZANIA:

  • Unikać stosowania Geranium u osób ze skórą wrażliwą lub skłonną do alergii.
  • Unikać kontaktu z wrażliwymi obszarami, takimi jak oczy.
  • Trzymać poza zasięgiem dzieci.
  • Nie używać olejków eterycznych u dzieci poniżej 5 roku życia.
  • Przed użyciem olejków eterycznych w czasie ciąży skonsultuj się z lekarzem.
  • Najlepiej przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
  • Naturalnie występujące alergeny: Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene i Linalool.

  Tisserand Aromatherapy łączy tradycję, naukę i wydajność, aby dostarczać produkty poprawiające samopoczucie, żebyś każdego dnia czuł się jak najlepiej.

  Tradycja – olejki eteryczne są używane od tysiącleci, aby łagodzić codzienne dolegliwości umysłu i ciała. Tworzymy produkty, które wykorzystują to dziedzictwo i są inspirowane tymi tradycjami, zapewniając jednocześnie rozwiązania, które przyniosą korzyści naszemu dynamicznemu, nowoczesnemu życiu.

  Nauka – Olejki eteryczne wpływają na naszą opuszkę węchową, która jest składnikiem układu limbicznego. System ten bierze udział w przetwarzaniu naszych emocji, instynktów przetrwania i tworzeniu pamięci i jest jedną z najstarszych części naszego mózgu. Nasze mieszanki olejków i produktów myjących zawierają kwasy omega, przeciwutleniacze i witaminy, które, jak udowodniono, wspierają zdrowie skóry przy stosowaniu miejscowym.

  Wydajność – Nasze produkty zawierają bezpieczne, ale optymalne poziomy olejków eterycznych dla każdego rodzaju aplikacji, dzięki czemu możesz uzyskać najlepsze rezultaty. Nasza wiedza na temat olejków eterycznych pozwala nam tworzyć profesjonalnie mieszane produkty, aby jak najlepiej wspierać Twoje samopoczucie dla umysłu i ciała. Czasami przeprowadzamy testy panelowe naszych produktów, a wyniki mówią same za siebie!

  Obietnica jakości Tisserand Aromatherapy:
  Rozumiemy olejki eteryczne jak nikt inny i nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości, używając tylko 100% naturalnych czystych olejków eterycznych. Od pozyskiwania po mieszanie, nasza wiedza i uczciwość gwarantują, że możesz zaufać naszej wiedzy i odkryć korzyści aromaterapii z użyciem najlepszych olejków.

  Współpracujemy wyłącznie z odpowiedzialnymi partnerami, którzy spełniają nasze wysokie standardy etyczne i jakościowe.

  To, co jest w środku:
  Nasze składniki
  Pozyskiwane z całego świata, wszystkie nasze olejki eteryczne są w 100% czyste organiczne, dziko wytwarzane lub zbierane w sposób etyczny, co jest wyraźnie zaznaczone na każdym z naszych olejków. Ale jaka jest różnica?

  Ekologiczne - używamy akredytacji Soil Association Organic tylko w przypadku produktów, których składniki są w 100% ekologiczne. Dotyczy to nie tylko naszych olejków eterycznych, ale wszystkich naszych produktów z naszej wstępnie połączonej kolekcji Wellbeing z produktami do kąpieli i ciała Natures Spa. Nigdy nie twierdzilibyśmy, że produkt lub składnik są ekologiczne, chyba że są w 100%.

  Certyfikowane organiczne olejki eteryczne pochodzą z roślin uprawianych bez użycia sztucznych nawozów, herbicydów lub pestycydów. Zamiast tego wykorzystuje metody zarządzania ekosystemami w celu utrzymania zdrowia zarówno roślin, jak i gleby, gwarantując brak nakładów, takich jak modyfikacja genetyczna lub napromienianie. Korzyści z rolnictwa ekologicznego obejmują brak zanieczyszczenia lokalnego powietrza i wód gruntowych oraz brak syntetycznych chemikaliów w roślinie lub jej olejku eterycznym, przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lokalnego środowiska. Międzynarodowe standardy wyznacza IFOAM (Międzynarodowa Federacja Rolnictwa Ekologicznego), która akredytuje również wiele jednostek certyfikujących, np. Soil Association czy francuski Ecocert.

  Wild Crafted – dziko wytworzone olejki eteryczne pochodzą z roślin, które nie są uprawiane, ale są zbierane z ich dzikiego środowiska. Choć nie są ekologiczne, uprawiane są w ich naturalnym środowisku, w warunkach korzystnych dla zdrowia rośliny. Dba się również o zachowanie jak największej trwałości.

  Etycznie zebrany – etycznie zebrany olejek eteryczny pochodzi z ziela, krzewu lub drzewa, które są świadomie uprawiane w swoim naturalnym środowisku, aby zapewnić, że gatunek będzie rósł w obfitości i nie został wyczerpany. Jeśli chodzi o rośliny aromatyczne, wyczerpywanie się gatunków rzadko stanowi problem w przypadku ziół (które w większości są łatwe w uprawie w ilości), ale jest raczej problemem w przypadku wolno rosnących drzew.

  Wielu z naszych mniejszych, bardziej oddalonych partnerów ma podobne standardy etyczne i jakościowe jak gospodarstwa ekologiczne, z którymi współpracujemy, ale niektórzy po prostu nie mogą sobie pozwolić na „uczynienie tego oficjalnym”. Zdajemy sobie z tego sprawę i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jakość, jaką otrzymujesz dzięki produktom Ethically Harvested i Wild Crafted.

  Wybór dla Ciebie, wskazówki od nas
  Aromaterapia i dobre samopoczucie są osobiste dla każdego z nas, co czyni je tak ekscytującymi! Wolisz Rose Absolute od Rose Otto? Czy podoba Ci się, że Cedarwood jest Atlasem, a nie Virginia? Nie ma problemu. Korzystamy z naszej wiedzy, aby poprowadzić Cię we właściwym kierunku i upewnić się, że używasz olejów w bezpieczny sposób, ale ostatecznie zachęcamy Cię do komponowania zgodnie z Twoim indywidualnym gustem i potrzebami.

  Aby mieć pewność, że zawsze wiesz, co jest w środku, podajemy pełną nazwę botaniczną naszych olejków eterycznych, dzięki czemu zawsze wiesz, że nie dostajesz nic więcej lub mniej niż wybrany, w 100% naturalny, czysty olejek eteryczny.

  Zrównoważony rozwój
  Jako naturalna marka, ochrona i poszanowanie przyrody jest dla nas ważne.

  NASZE SKŁADNIKI

  To, co jest w naszych czystych olejkach eterycznych, naprawdę robi różnicę. Dbamy o nasze cenne składniki z najwyższym szacunkiem, traktując je z szacunkiem od momentu zebrania do momentu dostarczenia ich do Ciebie. Współpracujemy tylko z cenionymi partnerami, którym ufamy, że opiekują się nimi przed nami, i zapewniamy, że pomagamy dbać o nich, gdy opuszczą naszą fabrykę, umieszczając je w naszych bursztynowych butelkach, aby chronić oleje przed światłem słonecznym.

  Natura jest cenna – potężna, ale delikatna – podobnie jak nasze osobiste samopoczucie. Z myślą o ludziach i planecie dążymy do tego, aby we wszystkich naszych produktach był jak największy procent naturalnych składników, zapewniając, że nasze surowce są pozyskiwane w sposób etyczny i zrównoważony. Utrzymujemy również, że wszystkie organiczne olejki eteryczne są certyfikowane przez The Soil Association, a wszystkie nasze produkty są wolne od okrucieństwa i certyfikowane przez The Vegan Society.

  NASZE OPAKOWANIA

  Nasze 100% naturalne, czyste olejki eteryczne są zawsze przechowywane w bursztynowym szkle, aby chronić ich właściwości terapeutyczne. Kiedy musimy używać plastiku w naszych premiksowanych produktach do skóry i mycia, wybieramy PCR – recykling pokonsumencki – aby mieć pewność, że zużywamy część plastiku, który już istnieje na naszej planecie. Aby dostosować się i utrzymać tę pozytywną zmianę w branży, musi to być stabilna zmiana. Wszystkie nasze premiksowane butelki Wellbeing są teraz 50% PCR, a wszystkie nowe produkty są opracowywane przy użyciu co najmniej 50% butelek PCR. Pracujemy nad kolejnym etapem naszej podróży do zrównoważonego rozwoju, ale jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy do tej pory!

  • Wszystkie opakowania papierowe nadają się w pełni do recyklingu.
  • Większość naszych komponentów opakowaniowych nadaje się do recyklingu, o ile wspierają to lokalne rynki. (Nakrętki PCR są dla nas szczególnie trudne do zdobycia!) Pracujemy nad opakowaniami w 100% nadającymi się do recyklingu.
  • Wraz z rozwojem nowych produktów szukamy sposobów na zmniejszenie ilości naszych opakowań, aby wyeliminować odpady i produkować tylko opakowania, które pasują do pierwotnego celu – aby chronić integralność produktu w środku, abyś mógł się nim cieszyć!
  • Wszystkie zakupione tektury mają certyfikat FSC.

  Zobacz też

  Produkt dodany do listy życzeń

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.